Torby Reklamowe 

Torby promocyjne od zawsze były nośnikami reklamy. Ich powierzchnie nadawały się do nadruków reklamowych logo czy marki produktu.

Podkategorie

  • Torby bawełniane

    Firmy, mające na uwadze ochronę naturalnego środowiska, przestawiły się na produkcję ekologicznych opakowań. Do takich należą torby bawełniane. Jest to produkt wielokrotnego użytku, który może nabyć klient w każdym większym sklepie. Torby te to znakomite nośniki reklamy. Boczne powierzchnie toreb można wykorzystać na reklamowe nadruki. Korzystają z tego producenci zdrowej żywności. Torby, obok długopisów, czapeczek, smyczy i breloczków są najczęstszymi gadżetami reklamowymi, rozdawanymi w czasie targów, giełd czy innych imprez ekologicznych, organizowanych przez wiele firm.

  • Torby papierowe

    Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej społeczeństw, wzrasta liczba przedmiotów ekologicznych, które wypierają te szkodliwe dla środowiska. Największym, jak dotąd problemem był problem opakowań. Dotychczasowe, foliowe źle były oceniane przez ekologów, dlatego wypierają je opakowania papierowe. Coraz częściej pakuje się towary w torby papierowe. Są one przyjazne środowisku, mogą zostać powtórnie przetworzone. Torby te mają dość mocne ucha, dlatego mogą być użyte kilkakrotnie. Znane marki odzieżowe całkowicie zrezygnowały z opakowań foliowych na rzecz toreb papierowych.

  • Torby polipropylenowe

    Funkcjonalna, do wielokrotnego użytku torba polipropylenowa to praktyczny gadżet reklamowy, który ucieszy każdą panią domu. Wykonana z ekologicznego tworzywa sztucznego, posiada szersze, wytrzymałe ucha i jest pojemna. Torba przydaje się podczas robienia większych zakupów czy na wyjazdy piknikowe. Torby polipropylenowe są nośnikami reklamy, gdy metodą sitodruku zostanie naniesiony nadruk reklamowy. Obdarowany torbą potencjalny klient może w przyszłości stać się stałym klientem reklamującej się firmy, dlatego warto takie torby przygotowywać jako gadżety reklamowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów