Zegary ścienne z logo 

Wśród gadżetów reklamowych ważne miejsce zajmują zegary promocyjne. Można je zobaczyć na ścianach korytarzy, biur w wielu firmach. Mogą być plastikowe lub metalowe. Powierzchnię reklamową stanowią tarcze tych zegarów. Widnieje na nich przeważnie logo firmy lub marka wiodącego produktu. Jak każdy rodzaj reklamy, mają one za zadanie przyciągać wzrok i zatrzymywać go na wygrawerowanym druku reklamowym i w ten sposób utrwalać się w świadomości potencjalnych klientów. Takimi zegarami – gadżetami obdarowują się firmy kooperujące ze sobą, co przyczynia się na wzrost zainteresowania ich wytworami.

Podkategorie

  • Zegary plastikowe

    Coraz częstszymi gadżetami reklamowymi stają się zegary plastikowe. Na jego plastikowej tarczy można na nim wyeksponować logo firmy lub markę produktu. Zegar plastikowy to świetny gadżet reklamowy, który może otrzymać klient w sklepie firmowym, gdy kupuje towar za określoną kwotę. Tarcza z nadrukiem reklamowym może mieć dowolny kształt, przeważnie okrągły, oprawiona jest w kolorowy plastik. Zegar z nadrukiem dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Może to być sekretariat, szatnia czy korytarz firmowy. Logo czy nazwa marki przyciąga wzrok zarówno pracowników, jak też odwiedzających firmę.

  • Zegary metalowe

    Bardziej eleganckim gadżetem reklamowym jest zegar metalowy. Plastikowa czy metalowa tarcza zegara umieszczona jest w aluminiowej oprawie ze szkłem. Takie zegary metalowe są bardziej wytrzymałe na zewnętrzne uszkodzenia. Nie należą one do najtańszych gadżetów, dlatego zegar metalowy można potraktować jako upominek dla najlepszych kooperantów. Mechanizm tego zegara poruszany jest za pomocą bateryjek, które wymienia się co jakiś czas. Tarcza zegara służyć może za nośnik reklamy. Można na niej zamieścić sublimacyjny nadruk reklamowy. Może to być logo firmy ofiarodawcy lub inny.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów