Odzież firmowa 

Odzież znakowana logiem firmy to nieodzowny element każdej liczącej się firmy. Koszulki z logo, koszule z haftem, polary oraz bluzy ubogacą wizerunek każdej firmy

Podkategorie

 • Koszulki z nadrukiem...

  Odzież promująca różne marki czy logo firm jest powszechnym widokiem na ulicy, w sklepach, zakładach usługowych czy innych instytucjach niezwiązanych z produkcją. Najczęściej widzimy na ulicy ludzi, noszących na sobie koszulki promocyjne. Znane marki, na każdym swoim produkcie umieszczają znaki firmowe. Wiele firm ubiera swoich pracowników w odzież znakowaną swoimi znakami firmowymi po to, by klientom łatwiej było nawiązywać kontakty.

  Wycena indywidualna - kontakt mailowy. Koszulki z hurtowni JHK.PL lub IESPOLSKA.PL

   

 • Koszulki - niskie...

  Odzież promująca różne marki czy logo firm jest powszechnym widokiem na ulicy, w sklepach, zakładach usługowych czy innych instytucjach niezwiązanych z produkcją. Najczęściej widzimy na ulicy ludzi, noszących na sobie koszulki promocyjne. Znane marki, na każdym swoim produkcie umieszczają znaki firmowe.

  Wycena indywidualna - kontakt mailowy. Koszulki z hurtowni JHK.PL lub IESPOLSKA.PL

 • Koszulki polo

  Koszulki polo zawsze cieszyły się dużą popularnością, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Dobrze wyglądają na każdej sylwetce. W polo promocyjne ubrani są pracownicy wielu firm, sklepów czy banków. Koszulki te, jak wiele innej odzieży w doskonały sposób reklamują logo każdej firmy. Wykonane są przeważnie z jednokolorowej bawełny, na której metodą tampondruku nanosi się nadruk reklamowy. Koszulki polo świetnie się piorą, nie odkształcają się ani nie tracą koloru.

  Wycena indywidualna - kontakt mailowy. Koszulki z hurtowni JHK.PL lub IESPOLSKA.PL
  Koszulki z haftem lub nadrukiem.

 • Bluzy z nadrukiem

  Często do celów reklamowych używa się odzieży. Są to bluzeczki, czapeczki oraz bluzy. Stają się one nośnikami reklamy, gdy na ich powierzchni pojawią nadruki reklamowe. Bluzy promocyjne rozdawane są w czasie imprez plenerowych, na których organizuje się loterie, konkursy czy zgaduj – zgadule. Na ciepłych, uszytych z 80% bawełny bluzach typu Cangoo pojawia się logo firmy lub nazwa marki produktu. Taka ciepła bluza będzie doskonałym upominkiem dla każdego i chętnie będzie ją nosił w czasie jesiennych, mokrych dni. Może ona przyczynić się do tego, że dotychczas nieznana firma może zostać zauważona na rynku.

  Wycena indywidualna - kontakt mailowy. Koszulki z hurtowni JHK.PL lub IESPOLSKA.PL

 • Czapki z nadrukiem

  Często rozdawanym gadżetem reklamowym są czapeczki promocyjne. Eleganckie, bawełniane czapeczki z daszkiem mają regulowany obwód, dlatego można je dopasować do każdej głowy. Na czapeczce najlepiej widoczny jest nadruk reklamowy, dlatego wiele firm właśnie na nich reklamuje swoje logo czy markę produktu. Na organizowanych imprezach plenerowych obdarowuje takimi gadżetami reklamowymi uczestników i zaproszonych gości. Nadruki reklamowe, wykonane metodą termo transferu są trwałe, nie ulegają zniszczeniu nawet podczas prania, dlatego dość długo reklamują produkt firmy. 

 • Czapki z haftem
 • Odzież robocza

  Odzież robocza idealnie nadaje się do promocji logo firmy lub produktu, który ma być wypuszczony na rynek. Większość firm wyposaża swoich pracowników w taką odzież. Mogą to być koszulki z nadrukami reklamowymi, kombinezony, czapeczki, bluzy i wiele innych rodzajów odzieży. Odzież robocza wyróżnia się specyficznym krojem i kolorystyką. Ubrani w nią pracownicy z daleka rzucają się w oczy. Nadruki reklamowe wykonywane są na niej zazwyczaj białą farbą, co powoduje ich widoczność. W kompletną odzież robocza ubrani są pracownicy firm budowlanych, transportowych oraz pracownicy magazynów.

 • Polary z haftem
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów