Smycze Reklamowe  

Najczęściej wybierany gadżet reklamowy to o smycze reklamowe. Na poliestrowej taśmie można zareklamować logo firmy czy produkt, który właśnie wchodzi na rynek. Smycze z nadrukiem są świetnym nośnikiem reklamy.

Podkategorie

  • Smycze 10, 15, 20mm

    Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie współczesnego człowieka bez smyczy czy breloka. Jest to najlepszy przedmiot służący do noszenia kluczy, telefonu czy aparatu telefonicznego. Smycze mają różną długość, ale są doskonałymi nośnikami reklamy. Na powierzchni każdej można umieścić napis reklamowy. Smycze 10, 15, 20 mm wykonane są z mocnej taśmy poliestrowej, na której można metodą tampon druku wykonać każdy napis reklamowy. Jest to przeważnie logo firmy lub nazwa marki produktu. Smycze reklamowe są doskonałymi gadżetami reklamowymi, rozdawanymi na różnych imprezach.

  • Breloki - smycze

    W biznesie liczy się każda forma promocji, prowadząca do zwiększenia liczby klientów. Jedną z metod zachęcania ich do odwiedzania sklepów, stoisk na kiermaszach czy giełdach. Czasami nie trzeba dużych nakładów, by wypromować markę czy logo firmy. Breloki – smycze to najczęściej wykorzystywane nośniki reklamy. Nadruki na taśmie mają za zadanie oswoić potencjalnego klienta z nazwą marki, być może zapragnie on stać się jej posiadaczem. Ktoś, kto otrzyma smycz czy brelok promujący logo jakiejś firmy, nosi te przedmioty przy sobie, dlatego ten reklamowy nadruk utrwala się w jego pamięci. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów