Kubki z Nadrukiem 

 Kubki reklamowe  to nieodzowny element każdej kampanii reklamowej. Jest w czym wybierać, bo mają one różne kształty i kolory. Na każdym dobrze prezentuje się wygrawerowane logo.

Podkategorie

 • Ceramika promocyjna

  Wręczanie drobnych upominków w firmach, które współpracują z wieloma kontrahentami stało się już tradycją. Wymianie upominków sprzyjają wspólne spotkania biznesowe, konferencje czy imprezy plenerowe. Stosownym upominkiem na tę okoliczność jest ceramika promocyjna. Mogą to być eleganckie kubki ceramiczne, filiżanki ze spodkiem czy inne drobne przedmioty ceramiczne. Przedmioty ceramiczne są świetnym nośnikiem reklamy, gdyż na ich powierzchni można wygrawerować lub przykleić nadruki reklamujące logo firmy czy jej nazwę z datą odbywającego się spotkania.

 • Promocyjne kubki szklane

  Wszelkiego rodzaju kubki, to dość popularny gadżet reklamowy, który można otrzymać w sklepie firmowym lub będąc na imprezie plenerowej. Szczególnie atrakcyjnym upominkiem są promocyjne kubki szklane, wykonane ze szkła hartowanego, na którego powierzchni można laserowo wygrawerować napisy reklamowe. Jest to najczęściej logo firmy lub jakiś inny znak, wyróżniający ją spośród wielu na rynku. Kawa czy herbata podana w takim kubku smakuje wybornie i na pewno każdy, kto go otrzyma będzie zadowolony. Promowanie na tego rodzaju naczyniach jest dość popularne. 

 • Promocyjne kubki...

  Wiele firm korzysta z dostaw wody pitnej dla swoich pracowników w specjalnych dystrybutorach. W zestawie z nimi otrzymuje się kubki. Mogą one stać się nośnikiem reklamy, gdy na ich powierzchni znajda się nadruki reklamujące, promujące logo firmy. Takie promocyjne kubki jednorazowe mogą przyczynić się do zwiększenia liczby klientów każdej firmy, gdyż z dystrybutora wody korzystają nie tylko pracownicy, ale także petenci odwiedzający firmę. Nie ponosząc zbyt dużych kosztów, każda firma, której zależy na promowaniu swoich wyrobów lub swojego logo, powinna nabyć taki dystrybutor.

 • Promocyjne kubki term...

  Niebanalnymi gadżetami reklamowymi, które mogą być wręczone na specjalną okazję są promocyjne kubki termiczne i piersiówki. Są to przedmioty, bez których niektórzy nie potrafią się obejść. Zabierają ze sobą na delegację, wyjazdy na narty czy nawet krótkie wypady weekendowe. Piersiówka będzie miłym upominkiem dla tych, którzy lubią mocniejsze trunki. Wykonana ze stali piersiówka stanie się gadżetem reklamowym, gdy na jej ściankach pojawią się nadruki reklamowe. Zarówno piersiówka, jak i kubek termiczny to gadżet, którym można obdarować współpracujące z firmą zakłady.

 • Pomocyjne kufle szklane

  Kolekcjonerzy kufli na pewno ucieszą się z każdego nowego nabytku. Kufle najczęściej rozdawana są podczas imprez w plenerze, na których podaje się piwo z beczki właśnie w kuflach. Kufle z nadrukiem reklamowym to kufle promocyjne firm nie tylko browarów. Wykonane są przeważnie z grubego szkła hartowanego, są mocne i służą przez długie lata. To świetny gadżet reklamowy. Można na nim wypromować logo każdej firmy. Obdarowani kuflami potencjalni klienci, na pewno kiedyś zdecydują się na zakup marki promowanej na tym gadżecie, co przełoży się na wyższy zysk firmy, która gadżet przygotowała.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów