Długopisy z Nadrukiem 

Któż z nas nie używa długopisy w codziennej pracy? Jest to najczęściej  produkowany i najchętniej używany gadżet reklamowy. Mnogość kształtów i materiałów z jakich są wykonane długopisy pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom

Podkategorie

 • Plastikowe długopisy...

  W tej kategorii odnajdziesz wszystkie modele długopisów plastikowych dostępnych na rynku. Zakup gadżetów reklamowych tej klasy oferujemy tym przedsiębiorcom, którzy stawiają na promocję masową. Dzięki metodzie tampondrku, naniesiony druk jest bardzo trwały. Każdy z długopisów posiada wymienny wkład. Modele można wybrać w zależności od potrzeb. Sprawdzą się zarówno wśród młodych odbiorców jak i tych z wyższej półki. Bardzo jasna i specyficzna kolorystyka sprawia, że długopisy szybko rzucają się w oczy. Barwę długopisów można dobrać indywidualnie przy składanym zamówieniu. Nie ma wątpliwości, że takie gadżety skutecznie wzmocnią działania promocyjne i wykreują pozytywny wizerunek wśród klientów. 

 • Metalowe długopisy...

  Przedsiębiorcy wyższego rzędu, wybitni specjaliści czy po prostu biznesmeni powinni wokół siebie roztaczać wizerunek sukcesu. Wiele czynników wpływa na to jak nas postrzegają inni. Metalowe długopisy są bardzo estetyczne, a jednocześnie dodają osobistej motywacji do działania. Ich posiadanie może zbudować bardzo pozytywny odbiór firmy wśród wyżej postawionych kontrahentów. W naszej ofercie znaki na długopis nanoszone są metodą grawerowania laserowego, co sprawia, że nadruk jest długowieczny. Z tego typu długopisów powinni skorzystać szefowie przedsiębiorstw, przedstawiciele handlowi czy też rzetelni klienci. Modele metalowe traktuje się osobiście, a im częściej ich używamy, tym nabierają one większej mocy sentymentalnej. Działają wręcz jak magnes towarzyski i stają się podręcznym przekaźnikiem myśli. Zainwestuj w nie a otrzymasz potężne narzędzie kształtujące twoją markę. 

 • Długopisy Parker
 • Ekologiczne długopisy...

  Ekologia staje się popularna niemal w każdej dziedzinie. Możemy się jej doszukać także w reklamie. Jednym z naszych kluczowych produktów są długopisy ekologiczne. Nasze długopisy są biodegradowalne, wykonane całkowicie z tworzyw naturalnych, najczęściej makulatury, bambusa czy drewna. Ich kształt jest standardowy, jednak można dopasować model do indywidualnych potrzeb klienta. Znaki na tego typu długopisy nanoszone są metodą tampondruku, co zapewnia trwały nadruk bez utraty jakości. Długopisy ekologiczne są dowodem na to, że prawie wszystko można wykonać z materiałów naturalnych. Jeśli stawiasz na innowacyjne rozwiązania i chcesz żyć w zgodzie z naturą powinieneś postawić na tego typu gadżety. To tylko kwestia czasu kiedy długopisy ekologiczne staną się naszą przyszłością.

 • Ekskluzywne komplety...

  Na specjalna okazję, mogą to być targi handlowe firmy przygotowują wiele atrakcji. Są to między innymi zabawy dla dzieci, występy różnych, zaproszony gwiazd, konkursy, loterie i inne atrakcje. Z uczestnictwem w tych imprezach wiążą się nagrody. Mogą to być drobne upominki za udział lub komplety ekskluzywne za zajęte miejsca. W skład takiego kompletu wchodzą przeważnie pióro i długopis lub długopis i ołówek automatyczny. Komplet tych przyborów opakowany jest w estetyczne pudełko, które może stać się nośnikiem reklamy logo ofiarodawcy. Posiadacz tego kompletu stanie się klientem firmy.

 • Opakowania na długopisy

  Eleganckiego wyglądu każdemu prezentowi nadaje opakowanie. Jeśli chcemy kogoś obdarować upominkiem składającym się z zestawu przyborów piśmiennych, to koniecznie musimy pomyśleć o efektowych opakowaniach. Opakowania na długopisy mogą być wykonane z różnych materiałów. Najbardziej eleganckie są skórzane, ale nieźle wyglądają z grubej tektury. Coraz powszechniejsze są etui plastikowe, na powierzchni którego dobrze prezentuje się każdy nadruk reklamowy i te najczęściej wykorzystywane są jako gadżety reklamowe. W takich opakowaniach każdy zestaw piśmienny prezentuje się dobrze.

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 64 elementów
Pokazuje 25 - 36 z 64 elementów